Zaloguj się 
Zarejestruj się
Mój język
  • China
  • Indonesia
  • USA
  • Brazil
  • UK
  • Italy
  • Holland
  • Spain
  • Portugal
  • Germany
  • Finland
  • France
  • Poland
  • Russia
Powrót do strony głównej
Ostatnio uaktualnione:
13.Nov.2019

Kameleo otwiera stronę na potrzeby Specjalnej Trasy po 47 prefekturach
2015-04-11

Pick up+

RSS
Strona główna > Pick up+ > Kameleo otwiera stronę na potrzeby Specjalnej Trasy po 47 prefekturach

Kameleo otwiera stronę na potrzeby Specjalnej Trasy po 47 prefekturach

2015-04-11
tour / Kameleo

Kameleo otworzyło specjalną stronę na potrzeby nadchodzącej trasy po 47 prefekturach „カメレオワンマンツアー2015 47都道府県に会いに行くバンドマン / Kameleo Oneman Tour 2015 47 Todoufuken ni Ai ni Iku Bandman".

Oprócz listy koncertów, na stronie znajdują się specjalne wywiday, teledyski, goodsy, reportaże z koncertów, sprawy związane z biletami i więcej! Możesz również wysłać e-mail, w którym napiszesz, w jakim mieście mieszkasz, a kiedy będą w Twojej prefekturze, mogą zwiedzić miejsca, które polecisz!

Pamiętaj, aby sprawdzić stronę!

Oneman Tour 2015
「47都道府県に会いに行くバンドマン / 47 todoufuken ni ai ni iku bandman」

2015/04/10 (Fri) Takadanobaba AREA
2015/04/18 (Sat) Mito Light House
2015/04/19 (Sun) Koriyama CLUB #9
2015/04/25 (Sat) Yamagata Music Showa Session
2015/04/26 (Sun) Morioka CLUB CHANGE WAVE
2015/04/29 (Wed) Takasaki club FLEEZ
2015/05/02 (Sat) NaganoCLUB JUNK BOX
2015/05/04 (Mon) Kanazawa EIGHT HALL
2015/05/06 (Wed) Gifu CLUB ROOTS
2015/05/09 (Sat) Hamamatsu Madowaku
2015/05/16 (Sat) Wakayama SHELTER
2015/05/17 (Sun) Nara NEVER LAND
2015/05/19 (Tue) Kobe VARIT.
2015/05/23 (Sat) Shiga U★STONE
2015/05/24 (Sun) Tokushima club GRINDHOUSE
2015/05/26 (Tue) Kouchi X-pt.
2015/05/30 (Sat) Hiroshima Namiki Junction
2015/06/06 (Sat) Nagazaki DRUM Be-7
2015/06/07 (Sun) Kumamoto B.9 V1
2015/06/12 (Fri) Miyazaki SR BOX
2015/06/13 (Sat) Fukuoka DRUM LOGOS
2015/06/16 (Tue) Matsue canova
2015/06/20 (Sat) CLUB CITTA'
2015/06/24 (Wed) HEAVEN'S ROCK Utsunomiya VJ-2
2015/06/27 (Sat) Niigata LOTS
2015/07/03 (Fri) Sapporo PENNY LANE24
2015/07/04 (Sat) Sapporo PENNY LANE24
2015/07/07 (Tue) Aomori Quarter
2015/07/09 (Thu) Akita club SWINDLE
2015/07/11 (Sat) Sendai Rensa
2015/07/18 (Sat) Kashiwa PALOOZA
2015/07/19 (Sun) HEAVEN'S ROCK Saitama Shintoshin VJ-3
2015/07/25 (Sat) Kofu CONVICTION
2015/07/26 (Sun) ToyamaSoul Power
2015/07/28 (Tue) Fukui CHOP
2015/08/02 (Sun) Nagoya Diamond Hall
2015/08/04 (Tue) Matsusaka M'AXA
2015/08/08 (Sat) Yonago laughs
2015/08/09 (Sun) Okayama CRAZYMAMA KINGDOM
2015/08/13 (Thu) Matsuyama Salon Kitty
2015/08/15 (Sat) Takamatsu MONSTER
2015/08/16 (Sun) Shunan LIVE rise
2015/08/20 (Thu) Saga GEILS
2015/08/22 (Sat) Ooita DRUM Be-0
2015/08/23 (Sun) Kagoshima CAPARVO HALL
2015/08/28 (Fri) Kyoto MUSE
2015/08/29 (Sat) Umeda Club Quattro
2015/09/05 (Sat) Sakurazaka Central

Links:
Kameleo Special 47 Prefecture Tour site
Kameleo Official Site